УХЛ: Краматорськ мінімально переміг Кременчук, Донбас розгромив Сокіл

У регулярному чемпіонаті УХЛ відбулися дві гри

Сокол - Донбасс. Фото: УХЛ

У першому матчі ігрового дня Краматорськ завдав несподіваної поразки чинному чемпіону країни Кременчуку – 1:0.

За 60 хвилин ігрового часу обидві команди сподобилися лише на одну шайбу. Героєм зустрічі став Сурсов, який відзначився в більшості.

Краматорськ – Кременчук – 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Шайби: 1:0 Сурсов (Столяренко, Карпенко, більш.), 09:44.

Також сьогодні зіграли Сокіл і Донбас. У першому періоді шайби Разумова і Кожевнікова вивели гостей вперед – 2:0.

Друга 20-хвилинка відбулася без закинутих шайб. А в заключному періоді матчу Донбас відзначився ще двічі, при цьому, залишивши свої ворота “сухими”.

Сокіл – Донбас – 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)

Шайби: 0:1. Разумов (Буценко), 01:57; 0:2. Кожевніков (Пангелов – Юлдашев – Пересунько), 14:44; 0:3. Бірюков (Шишлянніков – Сігарєв), 40:46; 0:4. Монс (Пересунько – Туркін), 59:11.