УХЛ: Краматорськ на новій арені обіграв Білий Барс, Донбас переміг Крижаних Вовків

Донецький клуб здійснив камбек

Фото - uhl.ua

Краматорськ провів перший поєдинок на новій домашній арені. Команда Павла Мікульчика перемогла Білий Барс у матчі 40-го туру регулярного чемпіонату Українскої хокейної ліги.

У першому періоді Краматорськ закинув дві шайби. У другій 20-хвилинці господарі арени відзначилися ще двічі, але Білий Барс відповів точним кидком Благого. Остаточний рахунок зустрічі встановив Ципнятов — 5:1 на користь Краматорська.

У другому матчі ігрового дня Крижані Вовки вдома зустрілися з Донбасом. Столичний клуб двічі вів у рахунку, але гості зуміли зробити камбек і здобути перемогу — 5:3.

Донбас достроково виграв регулярний чемпіонат УХЛ. Краматорськ йде на четвертій позиції, а Білий Барс і Крижані Вовки замикають турнірну таблицю.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Краматорськ — Білий Барс — 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Шайби: 1:0 Кривошапкін (Ковальов, Цикало), 13:13; 2:0 Большаков (Столяренко, більш.), 19:54; 3:0 Столяренко (Сурсов), 32:03; 3:1 Благий (Даниленко, Бабинець), 33:57; 4:1 Гринь (Сурсов), 35:40; 5:1 Ципнятов (Гринкевич), 45:25.

Крижані Вовки — Донбас — 3:5 (2:1, 1:1, 0:3)

Шайби: 1:0 Орлов (Хеффернан К., Хеффернан Ш.), 8:38; 2:0 Анкудінов (Дорофєєв, менш.), 14:49; 2:1 Туркін (Захаров, Кожевников, більш.), 19:30; 2:2 Сигарьов (Тунхузін), 22:00; 3:2 Сибілевіч (Жигалов, Анкудінов, більш.), 23:51; 3:3 Карамнов (Захаров, Тунхузін), 47:50; 3:4 Туркін (Лялька), 49:48; 3:5 Мільохін, 59:50.