УХЛ: Краматорськ на виїзді здобув вольову перемогу над Соколом

Третя поразка столичного клубу в сезоні

Фото - uhl.ua

Київський Сокіл вдома поступився Краматорську в матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

У першому періоді столичний клуб відзначився двічі зусиллями Ступака і Гончаренко. Краматорськ відповів шайбою Сурсова.

На початку другої 20-хвилинки Столяренко зрівняв рахунок, а в кінцівці періоду гравець Краматорська оформив дубль. У заключному відрізку зустрічі гості відзначилися ще раз.

Це був другий поєдинок Сокола з Краматорськом за три дні. 20 листопада столичний клуб обіграв суперника з рахунком 5:2.

Сокіл залишається на третьому місці УХЛ, Краматорськ займає 5-у позицію.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
Сокіл – Краматорськ – 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)

Шайби: 1:0. Ступак (Панченко), 14:50; 2:0. Гончаренко (Міхнов, Німенко), 15:37; 2:1. Сурсов (Ципнятов, Подзіньш), 16:26; 2:2. Столяренко (Жвачкін), 22:51; 2:3. Столяренко (Полухін, Гринь, більш.), 39:35; 2:4. Подзіньш (Сурсов). 56:05.