УХЛ: Краматорськ обіграв Крижаних Вовків в матчі з сімома шайбами

Переломною в грі стала друга 20-хвилинка

Фото - uhl.ua

Краматорськ обіграв аутсайдера Крижаних Вовків в матчі регулярного чемпіонату української хокейної ліги – 4:3.

Перший період виграли гості – на шайби Іллі Орлова і Андрія Анкудінова господарі майданчика відповіли влучним кидком Івана Ципнятова.

Переломною стала друга 20-хвилинка, в ході якої господарі закинули три шайби. Ципнятов оформив дубль, ще по шайбі на рахунку Миколи Столяренко та Гліба Кривошапкіна.

Шайби, забитої Кайлом Хеффернаном, киянам не вистачило для того щоб відігратися.

Після цієї гри Краматорськ знаходиться на четвертому місці в УХЛ, а київська команда замикає турнірну таблицю.

УХЛ, Регулярний чемпіонат

Краматорськ – Крижані Вовки – 4:3 (1:2, 3:0, 0:1)

Шайби: 1:0 – Орлов, 4:05, 1:1 – Ципнятов, 11:11 1:2 – Анкудінов 19:56, 2:2 – Ципнятов, 22:29, 3:2 – Столяренко, 31:50, 4:2 – Кривошапкін, 32:12, 4:3 – Хеффернан, 40:48