УХЛ: Краматорськ переміг Білий Барс, Донбас розібрався з Крижаними Вовками

В УХЛ провели дві зустрічі регулярного чемпіонату

Белый Барс - Краматорск. Фото: УХЛ

У першому поєдинку Білий Барс вдома не зумів відібрати очки у Краматорська – 2:5.

Перший період, втім, залишився саме за господарями – 2:1. Але вже друга 20-хвилинка повністю перевернула хід поєдинку – 3:0 за Краматорськом.

У заключному періоді гості довели справу до перемоги. Тріумф став примітний ще й тим, що Краматорськ перервав серію з двох поспіль поразок.

Білий Барс – Краматорськ – 2:5 (2:1, 0:3, 0:1)

Шайби: 1:0. Благой (Бородай, Качан), 0:36; 1:1. Пахмурін (Полухін, Золотухін), 3:28; 2:1. Грабовецький (Ядловський, Даниленко, більш.), 4:21; 2:2. Карпенко (Гринь, Сурсов, більш.), 23:12; 2:3. Столяренко (Гринь, Сурсов), 29:49; 2:4. Ципнятов (Золотухін), 30:32; 2:5. Карпенко (Столяренко, Полухін, більш.), 52:31.

У другому матчі регулярного чемпіонату УХЛ Донбас вдома впевнено розібрався з Крижаними Вовками – 6:2.

Кияни провели першу гру під керівництвом Ігоря Архипенко. Втім, зміна тренерського штабу не допомогла поліпшити турнірні показники – Донбас упевнено провів поєдинок і забрав собі кожну з трьох чвертей.

Донбас – Крижані Вовки – 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)

Шайби: 1:0. Сигарєв (Бірюков, Шишлянніков), 00:33; 2:0. Карамнов (Мілєхін), 1:47; 2:1. Анкудинов (Панков), 11:06; 2: 2. Калінич (Павлов, Панков), 21:32; 3:2. Сигарєв (Бірюков, Шишлянніков), 27:50; 4:2. Бірюков (Кобелєв, Шишлянніков), 34:08; 5:2. Мілєхін (Карамнов, Котіков), 39:49; 6:2. Разумов (Ігнатенко), 54:34