УХЛ. Краматорськ розгромив Білий Барс

Криза білоцерківської команди триває

УХЛ. Краматорськ розгромив Білий Барс -

Фото - uhl.ua

Краматорськ розгромно переміг Білий Барс у черговому матчі регулярного чемпіонату УХЛ – 6:2.

Господарі майданчика закинули три шайби у ворота суперника в першому періоді. У другій 20-хвилинці команди закинули по дві шайби один одному, але на результат поєдинку це вже не вплинуло – Містяни впевнено довели матч до перемоги.

Краматорськ здобув шосту перемогу в сезоні і займає п’яте місце в таблиці регулярного чемпіонату. Білий Барс ще жодного разу не перемагав у поточному сезоні і з одним очком знаходиться на дні турнірної таблиці.

У наступному турі Краматорськ зіграє з Рулавом Одд. Білоцерківська команда пройде випробування Донбасом.

• УХЛ, регулярний чемпіонат

Краматорськ – Білий Барс 6:2 (3:0, 2:2, 1:0)

Шайби: 1:0 Калинічев (Геворкян), 03:41; 2:0 Мальцев (Жвачкін), 05:46; 3:0 Середницький (Говорушко), 06:43; 4:0 Столяренко (Сергієвський), 22:29; 4:1 Куцевич, 24:04; 4:2 Бородай (Качан), 34:19; 5:2 Гриценко (Сергієвський), 39:32; 6:2 Жвачкін (Семенов), 48:38