УХЛ: Краматорськ в напруженому матчі переграв Дніпро

Обидві шайби господарі закинули в меншості

Краматорск Днепр

Краматорськ в домашньому матчі УХЛ переміг херсонський Дніпро – 2: 1.

Перший період пройшов без закинутих шайб. У другій 20-хвилинці Щуки повели в рахунку завдяки точному кидку від Гаснікова, однак через три хвилини Краматорськ, будучи в меншості, зрівняв рахунок зусиллями Гринкевича.

У третьому періоді Краматорськ знову закинув в меншості, але ця шайба подвійно цінна, так як стала переможною – відзначився Карпенко.

Краматорчани повернулися на четверте місце в турнірній таблиці, набравши 29 очок. У Дніпра – друга поразка поспіль, 28 пунктів і п’ята позиції.

Сьогодні в УХЛ відбудеться ще один матч – о 17:00 почнуть очну зустріч Донбас і Маріуполь..

• УХЛ. Регулярний чемпыонат

Краматорськ – Дніпро – 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 0:1. Гасніков (Ратушний), 27:11; 1:1. Гринкевич (Жвачкін, меньш.), 30:35; 2:1. Карпенко (меньш.), 40:14.