УХЛ: Кременчук на виїзді розібрався з Маріуполем

Команда Олександра Савицького здобула четверту перемогу поспіль

У черговому турі УХЛ Кременчук на виїзді здобув перемогу над Маріуполем – 7:3.

У першому періоді гості зробили непоганий заділ у матчі, закинувши дві шайби. Друга 20-хвилинка також залишилася за Кременчуком, який забив ще чотири голи, пропустивши у відповідь лише одну шайбу.

Лише в заключному періоді Маріуполь зумів закинути більше шайб, ніж суперник – проте загальну картину гри точні кидки Лихачова та Цикало не змінили.

Кременчук добув четверту перемогу поспіль і наблизився до Сокола на відстань одного очка. Маріуполь йде шостим з 12 очками.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
Маріуполь – Кременчук – 3:7 (0:2, 1:4, 2:1)

Шайби: 0:1. Гриценко (Ворона, Савченко), 8:26; 0:2. Денискін (Дубінін, Коробов), 15:29; 0:3. Созонов (Орлов), 20:53; 0:4. Созонов (Орлов), 24:05; 0:5. Серанов (Новицький), 33:56; 0:6. Орлов (Созонов, Григорян), 36:39; 1: 6. Бондаренко (Мостовий), 36:54; 1:7. Денискін (Коробов), 43:16; 2:7. Лихачов (Бондаренко, Чердак), 51:48; 3:7. Цикало, 58:56.