УХЛ: Кременчук на виїзді впорався з Дніпром

Херсонці зазнали другої поразки в трьох матчах сезону

Днепр Кременчуг

Фото - УХЛ

Кременчук у виїзній грі третього туру УХЛ на виїзді переміг херсонський Дніпро – 3:1.

Перший період пройшов без закинутих шайб. У другій 20-хвилинці Коробов вивів гостей вперед, проте через п’ять хвилин Дорофєєв зрівняв рахунок.

Вирішальна шайба відбулася на 55-й хвилині. Дубінін з гострого кута зумів переправити шайбу у ворота Дніпра. Херсонці пішли відіграватися, але пропустили за 27 секунд до фінальної сирени від Толстушко – 3:1.

Дніпро зазнав другої поразки в трьох турах, у Кременчука це друга перемога поспіль. У наступному турі херсонці зіграють з Крижаними Вовками, а Кременчук прийме Авангард.

УХЛ. 3-й тур
Дніпро – Кременчук – 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Шайби: 0: 1. Коробов (Варава), 30:45; 1: 1. Дорофєєв (Макаров), 35:50; 1: 2. Дубінін (Денискин), 54:49; 1: 3. Толстушко (Новицький), 59:33.