УХЛ: Кременчук обіграв Дніпро і наблизився до Донбасу

Херсонська команда зазнала десятої поразки поспіль

Фото - uhl.ua

Кременчук переміг херсонський Дніпро (3:2) у матчі 34-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

У першому періоді команди не виявили найсильнішого – 0:0. У другому відрізку гри Кременчук закинув три шайби. Дніпро зміг відповісти тільки точним кидком Каракулько.

У третій 20-хвилинці Дніпро скоротив відставання в рахунку до мінімуму, але відігратися херсонцям не вдалося. Щуки зазнали десятої поразки поспіль в УХЛ.

Кременчук йде на другому місці чемпіонату України, поступаючись Донбасу два очки. Дніпро займає п’яту позицію.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Дніпро – Кременчук – 2:3 (0:0, 1:3, 1:0)

Шайби: 0:1. Деніскін (Дубінін, Коробов), 27:37; 0:2. Гриценко (Яковлєв, Варава), 30:48; 1:2. Каракулько (Гуляєв, Крисанов), 36:51; 1:3. Григорян (Кисельов), 38:32; 2:3. Чернишенко (Ніконов), 41:47.