УХЛ. Кременчук переміг Рулав Одд

Дубль зробив Серанов

УХЛ. Кременчук переміг Рулав Одд -

Кременчуг - Рулав Одд. Фото - uhl.ua

Кременчук вдома переміг Рулав Одд у матчі 16-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

У першому періоді Кременчук відзначився двічі. Харків’яни відповіли однією шайбою у другій 20-хвилинці.

У третьому відрізку гри команди закинули по дві шайби. Як підсумок, мінімальна перемога Кременчука – 4:3.

Кременчук посідає третє місце в УХЛ, поступаючись лідерові Соколу п’ять очок. Рулав Одд йде на шостій позиції.

У першому матчі ігрового дня Краматорськ на виїзді переміг херсонський Дніпро – 2:1.

УХЛ. Регулярний чемпіонат

Кременчук – Рулав Одд – 4:3 (2:0, 0:1, 2:2)

Шайби: 1:0. Коробов (Хрішпенц, Скуматов, більш.), 08:59; 2:0. Серанов (Нікулін, Савченко), 13:42; 2:1. Басков (Сурсов), 23:39; 3:1. Серанов (Нікулін, Савченко), 41:07; 4:1. Дубінін, 43:49; 4:2. Сурсов (Басков), 46:16; 4:3. Секірко (Кіча), 58:25.