УХЛ: Кременчук перестріляв Дніпро, Краматорськ розгромив Білий Барс

У УХЛ відбулися два матчі регулярного чемпіонату

У першому матчі ігрового дня Кременчук вдома зумів обіграти Дніпро – 3:2.

У першому періоді шайб не було – у другій 20-хвилинці господарі відзначилися трьома закинутими шайбами. Дніпру лише вдалося звести різницю до мінімуму до кінця зустрічі.

У другому поєдинку Краматорськ вдома розбив Білий Барс – 3:0. Домашню перемогу для Краматорська принесли Воронін, Столяренко і Ципнятов.

У турнірній таблиці УХЛ Кременчук продовжує йти на другому місці, Краматорськ – четвертий, а Дніпро – п’ятий. Білий Барс з 12 очками займає сьому позицію.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Кременчук – Дніпро – 3:2 (0:0, 3:0, 0:2)
Шайби: 1:0. Гриценко (Грицких, Кісєльов), 23:04; 2:0. Тютченко (Хришпенц), 34:02; 3:0. Смірнов (Грицких), 34:54; 3:1. Галєєв (Воробйов), 54:47; 3:2. Дорофєєв (Гасніков, Афанасьєв), 58:19.

Краматорськ – Білий Барс – 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Голи: 1:0. Воронін (Жвачкін), 03:47; 2:0. Столяренко (Гринь, Гринкевич), 52:04; 3:0. Ципнятов (Жвачкін, Золотухін), 59:00.