УХЛ: Кременчук програв Краматорську

Переможці закинули дві шайби в більшості

uhl.ua

Краматорськ обіграв Кременчук в матчі 38-го туру Української хокейної ліги.

Команда Павла Микульчика виграла перший період, закинувши другу шайбу в більшості. У другому періоді Краматорськ ще раз реалізував більшість і встановив остаточний рахунок в матчі – 3:1.

Зазнавши другої поразки в останніх п’яти матчах, Кременчук втратив можливість скоротити відставання від Донбасу. У наступному турі чемпіон України зіграє з Маріуполем.

Краматорськ займає четверте місце в чемпіонаті, а в наступному турі відправиться в гості до Крижаних Вовків.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Краматорськ – Кременчук – 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

Шайби: 1:0. Ципнятов, 4:11; 1:1. Ворона (Савченко, Гриценко), 6:51; 2:1. Гринь (Большаков, Столяренко, більш.), 12:17; 3:1. Жвачкін (Таран, Ципнятов, більш.), 35:49.