УХЛ: Кременчук розбив Крижаних Вовків, Донбас розгромив Дніпро

15-я перемога Донбасу в сезоні і перервана серія кременчужан

Кременчуг - Ледяные Волки. Фото - УХЛ

У регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги відбулися два поєдинки.

Ігровий день відкрили Кременчук і Крижані Вовки. Уже в першому періоді господарі зробили непоганий заділ для перемоги – 3:0. З таким же рахунком завершилася і друга 20-хвилинка. Лише в заключному періоді Вовкам вдалося відквитати одну шайбу. Підсумок гри – 6:1 на користь Кременчука.

Кременчук – Крижані Вовки – 6:1 (3:0, 3:0, 0:1)
Шайби: 1:0. Дубінін (Деніскін), 4:12; 2:0. Дубінін (Коробов, Деніскін), 8:16; 3:0. Пукса (Савицький, Тютченко), 14:35; 4:0. Толстушко (Орлов), 30:16; 5:0. Деніскін (Хрішпенц, Коробов), 35:38; 6:0. Григорян, 36:04; 6:1. Павлов (Андрющенко, Черемнов), 53:02;

Практично без інтриги був зіграний і другий матч сьогоднішнього дня – херсонський Дніпро не зміг нав’язати гідну боротьбу Донбасу.

За 60 хвилин Щуки жодного разу не змогли пробити суперника. У свою чергу, донецький клуб закинув п’ять шайб суперникам і здобув свою 15-ту перемогу в сезоні.

Дніпро – Донбас – 0:5 (0:0, 0:3, 0:2)
Шайби: 0:1. Буценко (Лялька), 28:23; 0:2. Кобелєв (Бірюков, Сигарев), 30:05; 0:3. Бірюков (Сигарєв, Лялька), 35:13, 0:4. Разумов (Шишлянніков), 49:05; 0:5. Лялька (Буценко, Разумов), 54:11;