УХЛ: Кременчук розбив Маріуполь, Краматорськ знищив Крижаних Вовків

Чергові матчі УХЛ пройшли без сенсаційних результатів

Краматорск - Ледяные Волки. Фото: УХЛ

У першому матчі ігрового дня УХЛ Кременчук добув впевнену перемогу над Маріуполем – 8:3.

Команди показали результативний перший період, відзначившись шість разів – чотири рази забив Кременчук, двічі Маріуполь. У другій 20-хвилинці була закинута лише одна шайба – відзначився Коробов.

У заключному періоді Кременчук пропустив від Бондаренко, але в результаті не зумів нав’язати боротьбу, пропустивши тричі – при цьому, дві шайби залетіли за останні дві хвилини гри.

У другому зустрічі регулярного чемпіонату України Краматорськ на виїзді не залишив шансів Крижаним Вовкам – 8:1.

Гості відзначилися в першій 20-хвилинці зусиллями Кривошапкіна і Гриня. Далі Хеффернен відквитав одну шайбу, але в подальшому Краматорськ тільки збільшував різницю в рахунку – відзначимо все того ж Гриня, який відзначився чотирма шайбами, а Сурсов оформив хет-трик.

У турнірній таблиці Краматорськ продовжує йти на четвертому місці, Кременчук – другий. Маріуполь займає шосту сходинку, а Крижані Вовки замикають турнірну таблицю УХЛ.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Кременчук – Маріуполь – 8:3 (4:2, 1:0, 3:1)

Шайби: 0:1. Агєєв (Градусов), 01:40; 1:1. Варава (Ворона), 06:19; 1:2. Чердак (Корчоха, Дуве), 09:21; 2:2. Денискін (Яковлев), 10:23; 3:2. Дубінін (Орлов, Яковлев), 13:55; 4:2. Орлов (Григорян), 16:58; 5:2. Коробов (Дубінін), 33:28; 5:3. Бондаренко, 45:28; 6:3. Деніскін (Хрішпенц), 51:46; 7:3. Орлов (Кісельов, Серанов), 57:37; 8:3. Ворона (Савченко), 59:36.

Крижані Вовки – Краматорськ – 1:8 (0:2, 1:4, 0:2)

Шайби: 0:1. Кривошапкін (Карпенко), 03:53; 0:2. Гринь (Столяренко), 04:38; 1:2. Хеффернен (Анкудінов, Сурін), 23:28; 1:3. Сурсов (Столяренко, Ковальов), 24:33; 1:4. Сурсов (Гринь, Столяренко), 36:17; 1:5. Гринь (Люльчук, Воронін), 39:11; 1:6. Гринь (Сурсов, Столяренко), 39:42; 1:7. Гринь (Сурсов, Столяренко), 47:53; 1:8. Сурсов (Столяренко, Гринь), 54:29;