УХЛ: Кременчук в овертаймі переміг Дніпро

Херсонський клуб програвав 0:3, але перевів зустріч в овертайм

Фото - uhl.ua

Кременчук на виїзді переміг херсонський Дніпро в заключному матчі 20-го туру Української хокейної ліги.

Після двох періодів Кременчук вів у рахунку 3:0. Однак утримати переможний результат гостям не вдалося. Дніпро здійснив неймовірний камбек і відігрався 3:3.

Доля поєдинку вирішилася в овертаймі. Перемогу Кременчуку принесла шайба Артема Дубініна.

Кременчук залишається на третьому місці УХЛ. Дніпро розташувався на четвертій позиції, поступаючись сьогоднішньому супернику п’ять очок.

У наступному турі 26 грудня Кременчук зіграє з Маріуполем, Дніпро – з Соколом.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Дніпро – Кременчук 3:4 ОТ (0:1, 0:2, 3:0, 0:1)

Шайби: 0:1. Дубінін (Денискін), 06:26; 0:2. Ворона (Пукс, Яковлєв), 22:25; 0:3. Смірнов (Пукс, Яковлєв), 32:10; 1:3. Білоусов (Каракулько, Афанасьєв), 43:30; 2:3. Швецов (Воробйов, Дорофєєв), 46:19; 3:3. Вишняков (Крисанов), 57:54; 3:4. Дубінін (Ворона), 64:15.