УХЛ: Маріуполь в овертаймі дотиснув Білий Барс, Дніпро на виїзді обіграв Крижаних Вовків

У регулярному чемпіонаті УХЛ відбулося два матчі

Белый Барс - Мариуполь. Фото: УХЛ

Ігровий день відкрився поєдинком між Білим Барсом і Маріуполем. У першому періоді команди закинули один одному по дві шайби показавши яскравий хокей.

У другому періоді Білий Барс оформив ще дві шайби і зробив серйозну заявку на перемогу. У свою чергу, Маріуполь відновив статус-кво в заключному періоді і перевів гру в овертайм, де Ліхачов закинув за 7 секунд до кінця гри.

Білий Барс – Маріуполь – 4:5 ОТ (2:2, 2:0, 0:2, 0:1)
Шайби: 0:1. Коваленко (Дурдієв, Корчоха), 3:22; 1:1. Грабовецький (Петрошенко, Ядловський), 6:22; 2:1. Бородай (Благой), 7:27; 2:2. Фроленко (Лихачов, Луговий, більш.), 16:01; 3:2. Благой (Бородай, Гребеник, больш), 27:11; 4:2. Удовиченко (Грицюк), 31:47; 4:3. Коваленко (Чердак), 41:27; 4:4. Кобяков (Мельников, Мостовий, більш.), 51:08; 4:5. Ліхачов (Фроленко, Бондаренко, менш.), 64:53.

У другому матчі херсонський Дніпро здобув виїзну перемогу над Крижаними Вовками.

У першому періоді гості оформили дві шайби. Дніпро продовжував насідати на ворота суперника по ходу всього матчу – відзначимо дубль у виконанні Воробйова.

Крижані Вовки чинити гідний опір не зміг – лише одна шайба у відповідь за 60 хвилин. Як наслідок – Дніпро завоював третю перемогу поспіль у сезоні.

Крижані Вовки – Дніпро – 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
Шайби: 0:1. Гасніков (Швецов, Декало), 09:40; 0:2. Воробйов, 15:16; 1:2. Анкудінов (Сурін, Хеффернан), 43:21; 1:3. Воробйов (Панасенко, Каракулько), 44:19; 1:4. Каракулько (Панасенко, Воробйов).