УХЛ: Маріуполь вдома переміг Білий Барс

Друга перемога поспіль для Маріуполя в поточному сезоні

Мариуполь - Белый Барс. Фото - УХЛ

Маріуполь в черговому турі Української хокейної ліги здобув домашню перемогу над Білим Барсом – 6:4.

У першому періоді господарі закинули дві шайби – відзначилися Дурдієв і Агєєв. Друга 20-хвилинка, втім, залишилася за Білим Барсом – 2:1. Доля зустрічи вирішилася в заключному періоді, який залишився за Маріуполем.

Відзначимо, що сьогодні була зіграна ще одна гра в УХЛ – Краматорськ на виїзді здобув вольову перемогу над Соколом.

Маріуполь здобув другу перемогу поспіль у сезоні – всього у команди шість очок і шосте місце. Білий Барс з трьома очками замикає турнірну таблицю в УХЛ.

УХЛ. Регулярний чемпіонат

Маріуполь – Білий Барс – 6:4 (2:0, 1:2, 3:2)
Шайби: 1:0. Дурдиєв (Олійник), 6:13; 2:0. Агєєв (Чердак, Мазур), 16:15, 3:0. Коваленко (Агєєв, Чердак), 28:23, 3:1. Благой (Грицюк, Гребеник), 29:02; 3:2. Бородай (Ядловський), 33:38; 4:2. Бондаренко (Кобяков, Ромащенко), 43:45; 4:3. Бородай (Даниленко); 5:3. Чердак (Коваленко), 48:51; 6:3. Агєєв (Чердак, Сірченко), 55:25; 6:4. Даниленко (Благой, Грицюк), 57:58.