УХЛ. Маріуполь впевнено переміг Рулав Одд

Сталеві чайки закинули супернику п'ять шайб

Мариуполь - Рулав Одд. Фото - uhl.ua

Маріуполь удома впевнено переміг Рулав Одд (5:2) у матчі 19-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

У першому періоді Сталеві чайки відзначилися двічі, а у другому відрізку гри довели рахунок до розгромного. У третій 20-хвилинці команди закинули по дві шайби.

Маріуполь посідає четверте місце в УХЛ. Рулав Одд зазнав другої поразки поспіль і йде на шостій позиції.

У наступному матчі 25 листопада Маріуполь прийматиме Краматорськ, а Рулав Одд зіграє проти Донбасу.

УХЛ. Регулярний чемпіонат. 19-й тур

Маріуполь – Рулав Одд – 5:2 (2:0, 1:0, 2:2)

Шайби: 1:0 Благой (Калейніковас), 12:13; 2:0 Калейніковас (Тютченко), 14:26; 3:0 Тютченко (Твердохлєбов, Олексєєв), 27:36; 4:0 Щербатов (Мазур), 40:49; 4:1 Рибницький (Єфімов, Лапков), 41:52; 4:2 Канаплін (Секірко, Пугачов), 56:40; 5:2 Твердохлєбов, 59:44.