УХЛ: Маріуполь здобув мінімальну перемогу над Крижаними Вовками

Команда Сергія Вітера відірвалася аутсайдерів чемпіонату

Маріуполь мінімально обіграв Крижаних Вовків в заключному матчі 30-го туру Української хокейної ліги.

Перший період залишився за Маріуполем (2:1), другий з аналогічним рахунком виграли кияни. У третьому періоді переможну шайбу закинув Севастян Карпенко.

Здобувши другу перемогу поспіль, Маріуполь відірвався від аутсайдерів. Вовки залишаються на останньому місці.

У наступному турі Маріуполь зіграє з Білим Барсом, а Вовки зустрінуться з Дніпром.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
Крижані Вовки – Маріуполь – 3:4 (1:2, 2:1, 0:1)

Шайби: 0:1. Карпенко (Костарєв, Ліхачов, більш.), 4:11; 0:2. Ліхачов (Карпенко), 8:40; 1: 2. Орлов (Маландін), 11:23; 1:3. Градусов (Мазур, Бондаренко), 21:59; 2:3. Дорофєєв (Хеффрнан К., більш.), 30:21; 3:3. Дорофєєв (Сурін), 35:45; 3:4. Карпенко, 56:08.