УХЛ: Рула Одд на виїзді мінімально обіграв Білий Барс

Харківські гості вели з різницею в три шайби

uhl.ua

Рула Одд мінімально обіграв Білий Барс в першому матчі ігрового дня суботи в Українській хокейній лізі.

До шостої хвилині другого періоду харківські гості повели з рахунком 3:0. Дублем відзначився Кирило Бондаренко.

Барс скоротив відставання, реалізувавши більшість, але до кінця другої 20-хвилинки Рулав Одд повернув різницю в три шайби.

У заключному періоді забивали тільки господарі, але голів Дмитра Попережая і Артема Грабовецького не вистачило для того, щоб перевести зустріч в овертайм.

Після фінальної сирени Рула Одд займає четверте місце в таблиці УХЛ. Білий Барс – останній і програв всі три стартові поєдинки.

У другому матчі ігрового дня Сокіл в столиці прийме Краматорськ. Початок – о 17:00.