УХЛ: Сокіл дотиснув Білий Барс за 11 секунд до кінця овертайму

Команди на двох закинули дев'ять шайб

Сокол - Белый Барс, uhl.ua

У матчі 32-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги Сокіл насилу в овертаймі переміг Білий Барс – 5:4.

Перший період завершився з нічийним рахунком 1:1, а другу половину мінімально виграли кияни – 1:0. У третьому періоді було закинуто одразу п’ять шайб – 3:2 на користь Білого Барса.

Коли овертайм вже добігав кінця і здавалося, що не уникнути серії буллітів, переможну шайбу закинув Сокіл зусиллями Андрейківа.

Сокіл займає третє місце турнірної таблиці УХЛ, Білий Барс – на сьомій позиції.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
Сокіл – Білий Барс 5:4 ОТ (1:1, 1:0, 2:3, 1:0)
Шайби: 1:0 Малєтін (Олендаренко, Ступак, більш.), 7:50; 1:1 Бабинець (Гребеник), 11:49; 2:1 Курбатов (Павленко), 36:02; 2:2 Гребеник (Благой), 40:51; 3:2 Гончаренко (Гільманов), 40:58; 3:3 Благой (Бабинець), 42:17; 3:4 Брага (Ядловський), 43:22; 4:4 Рубан (Гільманов), 54:20; 5:4 Андрейків (Рубан), 64:46.