УХЛ: Сокіл на виїзді обіграв Краматорськ

Кияни перервали серію Краматорська з п'яти перемог поспіль

Сокол Краматорск УХЛ

t.me/hcsokil

Сокіл обіграв Краматорськ в першому матчі ігрового дня суботи в Українській хокейній лізі.

На 34-й хвилині зустрічі рахунок відкрив форвард гостей Данило Коржилецький, але всього через 40 секунд паритет був відновлений завдяки голу Миколи Столяренка.

До кінця другого періоду Сокіл в більшості забив ще раз – зусиллями Павленка та Міхнова, а остаточний рахунок встановив все той же Міхнов зі штрафного.

Сокіл здобув третю перемогу в п’яти матчах із Краматорськом у нинішньому сезоні чемпіонату України і займає третє місце в таблиці. Команда Павла Мікульчика – четверта.

У другому матчі ігрового дня зустрінуться чемпіон і віце-чемпіон України – Кременчук і Донбас. Початок – о 17:00.

• Українська хокейна ліга. Регулярний чемпіонат

Краматорськ — Сокіл (Київ) — 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Шайби: 0:1 Коржилецький, 34; 1:1 Столяренко (Таран, Гринь), 34; 1:2 Павленко (Міхнов, більш.), 38; 1:3 Міхнов (штраф.), 53