УХЛ: Сокіл на виїзді переміг Кременчук

Перемогу киянам приніс дубль Курбатова

Кременчуг - Сокол. Фото - uhl.ua

Київський Сокіл на виїзді переміг Кременчук в матчі 36-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

У першому періоді Курбатов вивів гостей вперед. Кременчук відігрався в середині другої 20-хвилинки зусиллями Денискіна. У заключному відрізку гри точні кидки Курбатова і Голубича принесли перемогу Соколу.

Київський клуб залишається на третьому місці УХЛ. Кременчук йде на другій позиції, випереджаючи Сокіл на п’ять очок.

24 лютого Кременчук зіграє з Донбасом, а Сокіл 25 лютого зустрінеться з Краматорськом.

УХЛ. 36-й тур
Кременчук – Сокіл – 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Шайби: 0:1. Курбатов, 6:50; 1:1. Денискін (Яковлєв), 32:19; 1:2. Курбатов (Морозов, Павленко), 41:45; 1:3. Голубич (Німенко, більш.), 55:34.