УХЛ: Сокіл обіграв Білий Барс, Маріуполь в овертаймі переміг Краматорськ

Сокіл повернувся на друге місце УХЛ

Фото - uhl.ua

Відбулися заключні матчі 18-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

Сокіл вдома впевнено переміг Білий Барс. Гості вийшли вперед в середині першої 20-хвилинки. Сокіл відігрався на початку другого періоду. До кінця зустрічі столичний клуб відзначився ще тричі.

У турнірній таблиці УХЛ Сокіл піднявся на друге місце, випереджаючи Кременчук на одне очко. Білий Барс йде на останній позиції.

Сокіл – Білий Барс 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

Шайби: 0:1. Грабовецький (Даниленко), 13:54; 1:1. Голубич (Павленко, Морозов), 20:52; 2:1. Васильєв (Морозов, Павленко), 30:24; 3:1. Голубич (Смирнов, Гончаренко, більш.), 39:05; 4:1. Павленко (Пойманов, Морозов), 58:36.

У другому матчі ігрового дня Маріуполь вдома обіграв Краматорськ.

В основний час зустрічі команди не виявили найсильнішого – 2:2. В овертаймі перемогу Маріуполю приніс Фроленко.

Маріуполь йде на шостому місці УХЛ. Краматорськ розташувався на четвертій позиції.

Маріуполь – Краматорськ 3:2 ОТ (0:0, 1:1, 1:1, 1:0)

Шайби: 0:1. Гринь (Столяренко, Сурсів), 22:15; 1:1. Горище (Корчоха), 37:09; 2:1. Корчоха (Скуріхін), 48:57; 2:2. Гринь (Карпенко, Столяренко), 53:25; 3:2. Фроленко (Корчоха, Лихачов), 61:58.