УХЛ: Сокіл переміг Краматорськ і закріпився на третьому місці

Кияни закинули п'ять шайб у ворота суперника

Сокол, uhl.ua

У черговому поєдинку регулярного чемпіонату Української хокейної ліги (УХЛ) столичний Сокіл впевнено розібрався з Краматорськом з рахунком 5:2.

У першому періоді дві шайби за киян закинули Рубан і Павленко, а ось другу частину гри несподівано виграла команда з Донецької області, за яку дубль оформив Столяренко, в той час як Сокіл відповів лише голом Олендаренка.

Підопічні Олега Шафаренка в третьому періоді все ж не дозволили супернику нав’язати боротьбу, голи на рахунку Смирнова і Морозова.

Сокіл здобув уже сьому перемогу в поточному сезоні УХЛ, п’ять з яких – в основний час. Кияни закріпилися на третьому місці турнірної таблиці, Краматорськ займає п’яту позицію.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Сокіл – Краматорськ 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Шайби: 1:0 – Рубан (Платонов – Рубан), 08:11; 2:0 – Сімчук (Платонов – Морозов), 2:1 – Гринь (Воронін – Жвачкін), 22:41; 3:1 – Олендаренко (Рубан), 27:55; 3:2 – Столяренко (Зуєв – Жвачкін), 39:59; 4:2 – Смирнов (Голубіч – Олендаренко), 50:56; 5:2 – Морозов (Рубан), 59:51.