УХЛ. Сокіл переміг Краматорськ, Рулав Одд здобув найбільшу перемогу в історії

Кияни закріпилися як лідер турнірної таблиці

УХЛ. Сокіл переміг Краматорськ, Рулав Одд здобув найбільшу перемогу в історії -

Краматорск - Сокол, uhl.ua

Сьогодні після міжнародної паузи двома матчами відновився регулярний сезон Української хокейної ліги: Сокіл обіграв Краматорськ, а Рулав Одд легко впорався з Білим Барсом.

Перший період матчу Краматорська та Сокола закінчився внічию 2:2, однак у другому та третьому відрізках гри шайби закидали лише кияни – 0:1, 0:1. Підсумковий рахунок – 4:2 на користь Сокола.

Рулав Одд у першому періоді закинув лише одну шайбу у ворота команди з Білої Церкви, проте харків’яни почали забивати частіше і довели справу до розгрому з рахунком 8:0. Це найбільша перемога в історії клубу.

Сокіл очолює турнірну таблицю УХЛ, Краматорськ посідає четверте місце, Рулав Одд – шостий, а Білий Барс розташовується на останній сходинці.

УХЛ. Регулярний чемпіонат

Краматорськ – Сокіл – 2:4 (2:2, 0:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Смирнов (Васильєв, більш.), 04:34; 0:2 Давидов Дан. (Панченко), 05:00; 1:2 Ваулін (Гриценко, Жвачкін), 08:56; 2:2 Сергієвський (Столяренко, Градович), 2:3 Рубан (Кузьменко, Міхнов), 36:08; 2:4 Міхнов (Мажуга, Рубан), 45:00

Рулав Одд – Білий Барс – 8:0 (1:0, 4:0, 3:0)

Шайби: 1:0 Сурсов (Басков, Бондаренко), 01:46; 2:0 Олександров (Абаджян, Лапков), 23:50; 3:0 Сурсов (Басков, Бондаренко), 25:10; 4:0 Єфімов (Секірко, Кисельов), 28:02; 5:0 Кисельов (Єфімов), 36:40; 6:0 Кисельов (Єфімов, Секірко), 40:10; 7:0 Басков (Сурсов), 44:39; 8:0 Абаджян, 53:48.