УХЛ: Сокіл по буллітам дотиснув Маріуполь, Краматорськ в овертаймі переміг Білий Барс

Завершилися два матчі Української хокейної ліги

uhl.ua

В рамках Української хокейної ліги відбулися два матчі. ХК Краматорськ в овертаймі обіграв Білий Барс (4:3), а київський Сокіл лише в серії буллітів дотиснув ХК Маріуполь (6:5).

У Білій Церкві перший період мінімально виграв Краматорськ (2:1), другий відрізок завершився внічию (1:1), а потім Білий Барс звів гру до овертайму в третьому періоді (1:0). Вирішальну шайбу гри закинув за команду з Донецької області Гліб Мальцев.

У Маріуполі кожен з періодів завершувався внічию (1:1, 2:2, 2:2), причому Сокіл уникнув поразки в основний час за 10 секунд до кінця зустрічі. У серії буллітів кияни виграли з рахунком 3:1.

Сокіл займає третє місце турнірної таблиці, Краматорськ йде четвертим. Маріуполь займає шосту позицію, а Білий Барс – сьомий.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Білий Барс – Краматорськ 3:4 ОТ (1:2, 1:1, 1:0, 0:1)

Шайби: 1:0. Бабинець (Даниленко, Сушков), 3:52; 1:1. Сурсов (Столяренко, Ципнятов, менш.), 6:13; 1:2. Жвачкін (Золотухін), 12:54; 1:3. Гринь, 24:17; 2:3. Грабовецький, 30:08; 3:3. Благой (Даниленко, Бабинець), 41:52; 3:4. Мальцев (Золотухін), 62:31.

Маріуполь – Сокіл 5:6 Б (1:1, 2:2, 2:2, 0:0, 1:3)