УХЛ: Сокіл у серії булітів здобув перемогу над Донбасом

Центральний матч туру залишився за киянами

Донбасс - Сокол. Фото: УХЛ

У регулярному чемпіонаті УХЛ київський Сокіл на виїзді зумів дотиснути Донбас.

Вже в дебюті зустрічі гості повели в рахунку завдяки шайбі Морозова. У другій 20-хвилинці обидві команди влаштували гольову феєрію, закинувши в цілому п’ять шайб.

У заключному періоді Міхнов за п’ять хвилин до кінця часу вивів киян вперед. Однак точний кидок Пангелова-Юлдашева за 40 секунд до сирени звів гру в овертайм.

Доля зустрічі вирішилася в серії булітів, де більш точними виявилися хокеїсти Сокола, які реалізували два кидки. У свою чергу, жоден з кидків Донбасу не виявився влучним.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Донбас – Сокіл – 4:5 СБ (0:1, 3:2, 1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1. Морозов (Павленко), 00:34; 1:1. Монс (Пангелов-Юлдашев), 20:28; 2:1. Казаковцев (Туркін), 23:15; 2:2. Кузьменко, 30:59; 3:2. Пангелов-Юлдашев (Лялька, більш.), 33:44; 3:3. Рубан (Міхнов), 37:46; 3:4. Міхнов (Рубан), 55:06; 4:4. Пангелов-Юлдашев (Сигарев, Буценко), 59:21.