УХЛ: Сокіл в овертаймі здолав Кременчук

Завтра команди проведуть черговий очний матч

Сокол - Кременчуг. Фото: УХЛ

Сокіл в черговому матчі Української хокейної ліги здобув складну перемогу над Кременчуком – 3:2.

У першому періоді команди не відзначилися закинутими шайбами. Друга 20-хвилинка залишилася за Кременчуком (2:1), проте в заключному періоді Голубич оформив свою другу шайбу в матчі і перевів гру в овертайм, де киянам вдалося дотиснути суперника завдяки точному кидку Рубана.

Сокіл піднявся на друге місце в УХЛ, випередивши Кременчук на один пункт – у киян тепер 22 очки, а відставання від лідера Донбаса також становить одне очко.

У наступному турі Сокіл і Кременчук проведуть чергову очну гру – зустріч запланована на завтра, 6 грудня.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
Сокіл – Кременчук – 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1. Тютченко (Кисельов, Серанов), 30:35; 0:2. Деніскін (Хрішпенц, Дубінін), 36:55; 1:2. Голубич (Олендаренко), 38:41; 2:2. Голубич (Німенко, Сиротенко), 3:2. Рубан (Гильманов), 62:30.