УХЛ: Сокіл впевнено обіграв Білий Барс в обласному дербі

Кияни продовжують боротьбу за друге місце

uhl.ua

Сокіл в Білій Церкві обіграв Білий Барс в матчі 42-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги – 4:1.

У першому періоді команди обмінялися шайбами. У другій 20-хвилинці глядачі точних кидків не побачили.

У заключному періоді кияни закинули у ворота білоцерківської команди три шайби і відсвяткували перемогу в матчі.

Команда Олега Шафаренка набрала 62 очка. Кияни йдуть на третій позиції і на два бали відстають від Кременчука. Білий Барс залишається на передостанньому, сьомому місці.

УХЛ. 42-й тур. Регулярний чемпіонат

Білий Барс – Сокіл – 1:4 (1:1, 0:0, 0:3)

Шайби: 0:1 Павленко (Ступак, Андрейків, більш.), 15:55; 1:1 Бабинець (Ружніков), 17:01; 1:2 Німенко (Міхнов, Рубан, больш), 41:20; 1:3 Кузьменко (Міхнов), 46:53; 1:4 Міхнов, 56:23.