УХЛ: Сокіл здійснив неймовірний камбек і переміг Крижаних Вовків

Доля зустрічі вирішилася в заключному періоді

Ледяные Волки - Сокол. Фото - УХЛ

Сокіл у виїзному поєдинку регулярного чемпіонату Української хокейної ліги здобув трудову перемогу над Крижаними Вовками – 6:3.

Господарі ще в першому періоді зробили солідний відрив для перемоги, закинувши дві шайби. У другій 20-хвилинці Вовки збільшили перевагу до трьох шайб, проте Рубан і Павленко звели перевагу опонентів до мінімуму.

Результат зустрічі повинен був вирішитися в третьому періоді – ця частина матчу повністю залишилася за Соколом, який провів чотири шайби у ворота Вовків.

Сокіл йде на другій позиції в УХЛ з 26 очками, у Крижаних Вовків – сім очок і сьоме місце. У наступному матчі Вовки зіграють з Донбасом, а Сокіл відправиться в гості до Маріуполя.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Крижані Вовки – Сокіл – 3:6 (2:0, 1:2, 0:4)

Шайби: 1:0. Анкундінов (Кіча), 07:56; 2:0. Хеффернан (Панков, Сурін), 18:52; 3:0. Хеффернан (Панков, Сурін), 20:17; 3:1. Рубан (Ступак), 28:02; 3:2. Павленко (Морозов, Сисак), 30:48; 3:3. Олендаренко (Морозов), 40:23; 3:4. Смирнов (Рубан, Міхнов), 51:22; 3:5. Голубич (Павленко, Рубан), 54:02; 3:6. Павленко (Морозов, Пойманов), 59:53.