12 листопада синьо-жовті зіграють зі Словенією

Збірна України з хокею в овертаймі перемогла Італію на турнірі імені Тамаша Шаркозі - Хокей

Сборная Украины по хоккею. Фото - iihf.com

Збірна України з хокею обіграла Італію у першому матчі на міжнародному турнірі імені Тамаша Шаркозі в Будапешті.

Італія вийшла вперед наприкінці другого періоду після влучного кидка Алекса Петана. Синьо-жовті відігралися на 57-й хвилині – більшість реалізував Андрій Міхнов.

Доля зустрічі вирішилася в овертаймі – перемогу Україні принесла шайба Олександра Пересунька.

У наступному матчі групового етапу турніру імені Тамаша Шаркозі Україна зіграє зі Словенією. Матч відбудеться 12 листопада.

У другій групі турніру грають Угорщина, Франція та Японія. 13 листопада пройдуть фінал, матч за 3-є місце та матч за 5-е місце.

У травні команда Вадима Шахрайчука посіла третє місце у дивізіоні IB чемпіонату світу, у якому виступить і наступного року.

• Хокей. Турнір імені Тамаша Шаркозі. Будапешт, Угорщина

Італія – ​​Україна – 1:2 ОТ (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0 – Петан (Мікелі, більш.), 37:21; 1:1 – Міхнов (Лялька, Пангелов-Юлдашев, більш.), 56:54; 1:2 – Пересунько (Мережко), 63:18.