У Португалії на рахунку наших легкоатлетів 4 перемоги

Україна виграла медальний залік і побила національний рекорд із золота на Кубку Європи з метань - Легка атлетика

Артур Фельфнер, фото - European Athletics

Збірна України з легкої атлетики здобула перемогу у медальному заліку Кубка Європи з метань у португальській Лейрії.

На рахунку нашої збірної 5 медалей (4 золота та 1 срібло). Другою стала збірна Німеччини (2 золота, 2 срібла, 1 бронза).

Також українці встановили національний рекорд щодо кількості перемог на цьому турнірі. Наші легкоатлети перевершили досягнення 2007 року, коли Україна здобула три золоті медалі.

Нагадаємо, золото в Лейрії вибороли Михайло Кохан (метання молота, U-23), Артур Фельфнер (метання списа, U-23), Роман Кокошко (штовхання ядра), Валерія Іваненко-Кириліна (метання молота, U-23). Срібло на рахунку Михайла Брудіна (метання диска, U-23).