Українці не вдалося завоювати другу медаль за день

Бех-Романчук посіла шосте місце у стрибках у довжину на ЧС з легкої атлетики у приміщенні - Легка атлетика

Марина Бех-Романчук, Getty Images

Марина Бех-Романчук посіла шосте місце у стрибках у довжину на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, який проходить у Белграді. Українка показала результат 6,73 метра.

Золото світової першості виграла Івана Вулета із Сербії – 7,06 метра. Срібло дісталося представниці Нігерії Есе Бруме (6,85 м). Бронзу виграла британка Лоррейн Юджен (6,82 м).

Бех-Романчук не змогла виграти другу медаль чемпіонату світу за день. Сьогодні Марина стала срібною призеркою світової першості у потрійному стрибку.

Загалом на чемпіонаті світу у Белграді збірна України виграла дві медалі. Вчора золото першості зі стрибків у висоту виборола Ярослава Магучіх.