Бех-Романчук виграла етап Континентального туру в Італії

Українка посіла перше місце з результатом 6,70 метра

Марина Бех-Романчук, Getty Images

Українка Марина Бех-Романчук виграла змагання зі стрибків у довжину в рамках етапу Континентального туру в Італії.

Бех-Романчук посіла перше місце з результатом 6,70 метра. Срібло виграла представниця Білорусі Анастасія Мирончик-Іванова (6,45). Бронза у сербки Міліци Гардашевич (6,38).

На Олімпіаді-2020 в Токіо Бех-Романчук не зуміла завоювати медаль. Українка посіла п’яте місце.

Зазначимо, що в неділю українські легкоатлетки успішно виступили на Меморіалі Каміли Сколімовської в Хожуві. Вікторія Ткачук виграла забіг на 400 метрів з бар’єрами, а Анна Рижикова стала третьою на цій дистанції. Ірина Геращенко посіла друге місце в змаганнях зі стрибків у висоту.