Бех-Романчук виграла срібло на турнірі в Німеччині

Українка поступилася лише німкені Мігамбо.

Бех-Романчук виграла срібло на турнірі в Німеччині - Легка атлетика

Марина Бех-Романчук. Фото - Getty Images

Українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук посіла друге місце на турнірі в Німеччині.

У Дессау легкоатлетка завоювала срібло з результатом в 6,85 метра. Переможцем змагань стала представниця Німеччини Маланка Мігамбо – її результат склав 7,03 метра.

Бронзова нагорода – в активі білоруски Анастасії Мірончік-Іванової – 6,72 метра.

Нагадаємо, що в серпні Марина Бех-Романчук стала переможницею Діамантової ліги в Стокгольмі, а також виграла срібло на етапі Континентального туру в угорському Секешфехерварі.

У вересні українка з результатом в 6,82 метра посіла друге місце на турнірі Golden Roof Challenge в австрійському Інсбруку.