Рижикова і Бех-Романчук виграли срібло на етапі Континентального туру в Секешфехерварі

Кохан здобув бронзу в метанні молота.

twitter.com/contitourgold

Сьогодні, 19 серпня, відбувся етап Континентального туру в угорському Секешфехерварі.

Українки посіли два других місця: Ганна Рижикова — у бігу на 400 метрів із перешкодами, Марина Бех-Романчук — у стрибках у довжину.

Рижикова поступилася переможниці — Фемке Бол із Нідерландів — 1,19 секунди. Анастасія Мірончік-Іванова з Білорусі стрибнула на 0,01 метра далі Бех-Романчук.

Бронзу в метанні молота здобув Михайло Кохан, який відправив снаряд на 77,78 метра. У переможця Войцеха Новіцкі — 78,07 метра.

У метанні молота серед жінок відзначилася Ірина Климець, яка посіла четверте місце з результатом у 68,75 метра.

П’ята представниця України на змаганнях Вікторія Ткачук посіла передостаннє, сьоме місце в бігу на 200 метрів (23,97 секунди).

Нинішній сезон Континентального туру — дебютний. Він є другою найпрестижнішою серією одноденних змагань із легкої атлетики після Діамантової ліги.