Рижикова посіла друге місце в бігу на 400 метрів з бар’єрами на турнірі в Загребі

Українка програла переможниці 0,20 секунди

Українська легкоатлетка Анна Рижикова виграла срібну медаль на Меморіалі Бориса Ханжековича у столиці Хорватії Загребі.

31-річна спортсменка, яка виступає в бігу з бар’єрами на 400 метрів, показала результат 54,87 секунди.

Перше місце у цій дисципліні посіла Джіанна Вудруф із Панами (54,67), випередивши Рижикову на 0,20 секунди. Бронзова медаль у Жанів Расселл із Ямайки (55,45).

Відзначимо, що на Меморіалі Бориса Ханжековича у потрійному стрибку виступала також українка Марія Сіней, але вона зайняла лише сьоме місце своєї дисципліни.

Анна Рижикова у вересні встигла стати третьою у фіналі Діамантової ліги в Цюріху, а також виграти “бронзу” на Меморіалі Каміли Сколімовської в Польщі.