В активі України два срібла та одна бронза

Українці Кохан, Окунєва та Табашник виграли медалі на легкоатлетичному турнірі в Найробі - Легка атлетика

Михаил Кохан. Фото - Getty Images

Українські легкоатлети виграли три медалі на турнірі серії Золотого континентального туру в Найробі.

Михайло Кохан став срібним призером у метанні молота з результатом 77,8 метра. Переможцем у цій дисципліні став поляк Войцех Новіцкі – 81,43 метра, третє місце зайняв грек Хрістос Францескакіс – 77,19.

Особистий рекорд Кохана у метанні молота – 80,78 метра.

Оксана Окунєва та Катерина Табашник виграли срібло та бронзу відповідно у стрибках у висоту. Окунєва подолала висоту 1,91 метра, Табашник — 1,88 метра.

Переможницею стала британка Лаура Зіалор, яка, як і Окунєва, подолала висоту 1,91 метра, але підкорила її з першої спроби. Українці для цього знадобилося три спроби.

Найкращий результат у кар’єрі Окунєвої – 1,98 метра, який вона встановила у 2014 році. Табашник у 2018 році подолала висоту 1,96 метра.