Синьо-жовті не програли жодного матчу у квартеті

Збірна України з пляжного футболу обіграла Литву та виграла групу B відбору на ЧС-2024 - Пляжний футбол

Сборная Украины по пляжному футболу, фото - beachsoccer.org.ua

Чоловіча збірна України з пляжного футболу обіграла команду Литви у матчі третього туру групового етапу відбірного турніру на чемпіонат світу-2024 – 4:1.

У першому періоді синьо-жовті відзначилися двічі зусиллями Андрія Пашка та Ярослава Заворотного. Литва відповіла голом Паулюса Гедрайтіса.

У другому відрізку гри Олег Зборовський та Андрій Борсук довели рахунок до розгромного. У третьому періоді команди голів не забивали.

Це третя перемога збірної України у групі B. Раніше підопічні Миколи Костенка та Олександра Корнійчука перемогли Іспанію (4:3 ОТ) та обіграли Польщу (3:2).

Україна з 8 очками посіла перше місце у групі B та зіграє у плей-офф відбору на ЧС-2024. Суперник синьо-жовтих в 1/4 фіналу визначиться пізніше.

Європейський відбір на ЧС-2024 відбувається у Баку і завершиться 9 липня. Дві найкращі команди кожної з чотирьох груп вийдуть до чвертьфіналу. Півфіналісти отримають прямі путівки на чемпіонат світу, що проходитиме з 15 по 25 лютого 2024 року в ОАЕ.