Збірна України з пляжного футболу перемогла Німеччину на старті суперфіналу Євроліги

Доля зустрічі вирішилася в серії післяматчевих пенальті.

Фото - uaf.ua

Збірна України з пляжного футболу провела перший поєдинок у суперфіналі Євроліги в Португалії. Команда Миколи Костенка в серії післяматчевих пенальті здобула перемогу над Німеччиною.

Українці повели в рахунку у другому періоді – автоголом відзначився Давид Хувелер. Німці швидко відігралися, але до перерви синьо-жовті знову вийшли вперед після точного удару Андрія Пашка.

У третьому періоді Максим Войток збільшив перевагу української команди. Наприкінці поєдинку Німеччини вдалося зрівняти рахунок.

В овертаймі команди не виявили переможця. У серії післяматчевих пенальті Україна виявилася сильнішою – 4:3.

Наступний матч Україна проведе 4 вересня проти Швейцарія. З Португалією команда Костенка зустрінеться 5 вересня, з Францією – 6 вересня.

• Суперфінал Євроліги 2020. Перший тур

Україна – Німеччина – 3:3, по пенальті 4:3
Голи: Хувелер, 19 (автогол), Пашко, 24, Войток, 31 – Метцлер, 20, 35, Біерман, 36

Україна: Гладченко, Макеєв, Зборовський, Щериця, Пашко, Сабатюк, Хижняк, Войток, Сіренко, Войтенко, Заворотний.