Збірна України з пляжного футболу поступилася Швейцарії в заключному матчі групового етапу Суперфіналу Євроліги-2021

Завтра синьо-жовті зіграють в матчі за сьоме місце

Сборная Украины по пляжному футболу, uaf.ua

Збірна України з пляжного футболу провела третій матч в рамках Суперфіналу Євроліги-2021, який проходить в Португалії. У заключному поєдинку групового етапу синьо-жовті поступилися Швейцарії.

У першому періоді команди не виявили сильнішого – 2:2. У другому відрізку гри швейцарці відзначилися тричі і повели в рахунку 5:3.

У третьому періоді Україна пропустила двічі, забивши у відповідь три м’ячі. Як підсумок, поразка синьо-жовтих з рахунком 6:7.

Це третя поразка збірної України в Суперфіналі Євроліги. Раніше команда Миколи Костенка поступилася Португалії (5:7) і Італії (3:5).

Завтра, 12 вересня, збірна України зіграє в матчі за сьоме місце Євроліги. Суперник синьо-жовтих визначиться пізніше.

Пляжний футбол. Суперфінал Євроліги-2021. 3-й тур

Швейцарія – Україна – 7:6 (2:2, 3:1, 2:3)

Голи: Станкович, 1, 14, 35, Щерица, 1 (автогол), Борер, 14, 24, Ходель, 32 – Зборовський, 2, 13, А. Борсук, 8, І. Борсук, 30, Щериця, 33, Войтенко , 36.