Збірна України з пляжного футболу поступилася Швейцарії в другому турі суперфіналу Євроліги

Попереду - матчі з Францією і Португалією.

Сборная Украины по пляжному футболу. Фото - УАФ

Збірна України з пляжного футболу провела другий матч в суперфіналі Євроліги, який проходить в Португалії. Команда Миколи Костенка поступилася Швейцарії – 2:4.

Перший період завершився нічиєю 1:1 – на гол Ходеля українці відповіли м’ячем Зборовського.

Провальним для синьо-жовтих виявилася середина зустрічі, коли Станкович оформив дубль. У заключному періоді команди знову обмінялися голами – знову відзначилися Станкович і Зборовський.

Нагадаємо, що в першому турі українці в серії пенальті переграли Німеччину. У найближчі вихідні підопічні Костенко зіграють ще дві зустрічі – з Португалією 5 вересня, з Францією – 6 вересня.