Збірна України з пляжного футболу програла Італії у другому матчі в Суперфіналі Євроліги-2021

Вчора українці поступилися Португалії

Сборная Украины по пляжному футболу, uaf.ua

Збірна України з пляжного футболу поступилася Італії (3:5) у другому матчі в Суперфіналі Євроліги-2021, який проходить в Португалії.

Перший період закінчився внічию 1:1. На гол Еммануеля Зурло українці відповіли забитим м’ячем Олега Зборовського.

Переломною стала друга 12-хвилинка, яку Італія завершила з перевагою в три м’ячі.

У заключному періоді Зборовський та Дмитро Войтенко спробували врятувати матч, але їх голів виявилося недостатньо.

У першому матчі Суперфіналу Євроліги Україна програла Португалії (5:7). Українці з нулем в графі “очки” посідають третє місце в групі “2”.

Завтра, 11 вересня, збірна України зіграє проти Швейцарії.

12 вересня переможці груп зіграють між собою у фіналі Євроліги. Володарі інших місць будуть визначені в стикових матчах між збірними, що зайняли місця нижче першого в своїх “четвірках”.

• Суперфінал Євроліги-2021. Група 2

Італія – ​​Україна – 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)

Голи: Зурло, 5, 16, Войтенко, 13, автогол, Горі, 19, 25 – Зборовський, 11, 30, Войтенко, 35