Збірна України з пляжного футболу програла Португалії в четвертому турі суперфіналу Євроліги

Синьо-жовті зберігають шанси на третє місце турніру.

Фото - uaf.ua

Збірна України з пляжного футболу провела третій матч в суперфіналі Євроліги. Команда Миколи Костенка поступилася Португалії – 2:4.

Синьо-жовті відкрили рахунок в матчі зусиллями Дмитра Войтенка. Португалія зрівняла рахунок перед першою перервою. У другому періоді португальці забили двічі.

У заключному періоді команди обмінялися голами. У складі збірної України відзначився Максим Войток.

Раніше в суперфіналі Євроліги Україна обіграла в серії післяматчевих пенальті Німеччину і програла Швейцарії.

У неділю, 6 вересня, команда Костенка зіграє з Францією. Україна посяде третє місце Євроліги, якщо обіграє французів в основний час.

• Суперфінал Євроліги 2020. Четвертий тур

Португалія – ​​Україна – 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Голи: Б. Мартінш, 12, Торреш, 14, Баталья, 20, Л. Мартінш, 30 – Войтенко, 7, Войток, 27