Збірна України з пляжного футболу знову програла Японії у спарингу

Синьо-жовті поступилися з рахунком 3:6

Збірна України з пляжного футболу знову програла Японії у спарингу - Пляжний футбол

Сборная Украины по пляжному футболу, УАФ

Збірна України з пляжного футболу програла Японії у другому контрольному матчі в японському Акасі – 3:6.

Синьо-жовті пропустили сильний старт від суперників – 0:3 вже до п’ятої хвилини зустрічі. На кінець другого періоду українці звели відставання до мінімуму.

Завершальний відрізок зустрічі знову пройшов під контролем Японії. Господарі майданчика забили три м’ячі, а Україна відповіла лише одним.

Нагадаємо, що у першому спарингу з Японією команда Миколи Костенка також не змогла здобути перемогу – поразка з рахунком 2:4.

• Контрольний матч

Японія – Україна – 6:3 (3:1, 0:1, 3:1)

Голи: Озу Морейра, 2, Акагума, 4, 27, 33, Окуяма, 5, Єсато, 34 – Войтенко, 8, 33, Пашко, 21

Україна: Неруш, Коваленко, Корнійчук, Войток, Медвідь, Войтенко, Заворотний, Пашко, Левченко, Вербицький, Борсук, Щитник