Карлсен навмисно віддав партію Діну після поразки китайця в попередньої через дисконнект

...

Fair-play від чемпіона світу в півфіналі турніру Chessable Master.

Магнус Карлсен

Магнус Карлсен, Фото - Getty Images

Чемпіон світу з шахів Магнус Карслі навмисно віддав другу партію першого сету півфінального матчу проти китайського шахіста Дін Ліженя на онлайн-турнірі Chessable Master.

У першій партії у китайця виникли проблеми зі зв’язком, через деякий час сервер зафіксував дисконнект у Ліженя і зарахував йому технічну поразку. У наступній грі норвежець, граючи чорними, за три ходи пожертововал ферзя і на четвертому здався, зрівнявши рахунок з суперником.

Карлсен в результаті обіграв Діна Ліжень в першому сеті з рахунком 3,5: 2,5. Фіналіст визначиться за підсумками перемоги в двох сетах з трьох можливих.

У другому півфіналі свій сет виграв нідерландський гросмейстер Аніш Гірі, який був сильнішим за росіянина Яна Непомнящего (3:1).

Півфінальні поєдинки триватимуть до 2 липня. Фінал відбудеться з 3 по 5 липня.

Нагадаємо, навесні Магнус Карслі став ініціатором першого великого онлайн-турніру серед провідних шахістів під час пандемії коронавіруса. Чемпіон світу став його переможцем, обігравши в фіналі Хікару Накамуру.