Накамура і Карлсен вийшли в фінал міжнародного онлайн-турніру з шахів

Вирішальний поєдинок відбудеться 3 травня.

Магнус Карлсен, Getty Images

Відбулися півфінальні поєдинки міжнародного онлайн-турніру з шахів, який організував діючий чемпіон світу Магнус Карлсен спільно з ігровою платформою chess24.

Вчора в першій півфінальній зустрічі американець Хікару Накамура лише на тай-брейку обіграв свого співвітчизника Фабіано Каруану з рахунком 4: 2, а сьогодні норвежець Карлсен у впертій боротьбі зумів перемогти китайського гросмейстера Дін Ліжень – 2,5: 1,5.

У фінальному матчі Карслен буде протистояти Накамурі, зустріч відбудеться 3 травня на ігровій платформі chess24.

Фінальний матч пройде по звичній для цього турніру системі: суперники зіграють один з одним 4 партії з контролем 15 хвилин на партію та 10 секунд додавання на хід, в разі рівності – ще 2 бліц-партії з контролем 5 + 3. Якщо і на тай-брейку не буде виявлено переможця, то відбудеться «армагеддон».

Призовий фонд турніру становить 250 тисяч доларів. Переможець отримає 70 тисяч, володар другого місця – 45 тисяч, а третього і четвертого – 30 тисяч.

Раніше турнір покинули Максим Вашьє-Лаграв, Ян Непомнящий, Аніш Гірі і Аліреза Фірузджа, які не змогли потрапити в четвірку кращих шахістів змагання.