Барселона обіграла Ольборг у фіналі гандбольної Ліги чемпіонів-2023/24

Каталонці здобули свій 11-й титул найкращої команди Європи

Барселона обіграла Ольборг у фіналі гандбольної Ліги чемпіонів-2023/24 - Гандбол

Ольборг - Барселона, фото - Getty Images

Барселона обіграла Ольборг у фіналі гандбольної Ліги чемпіонів-2023/24 – 31:30.

Рівна боротьба продовжувалась на майданчику весь матч. Каталонцям лише кілька разів вдавалося досягти переваги +3 м’ячі, після чого данці швидко скорочували відставання.

Перша половина завершилася внічию. Наприкінці другого тайму Барселона вела з перевагою у два голи. Ольборг відіграв один м’яч, успішно захистив ворота та розпочав свою атаку. Данці здобули право на штрафний кидок вже після сирени кінця основного часу. Півсередній Міккель Хансен влучив у перекладину і не зміг перевести зустріч в овертайм.

У поєдинку за третє місце Кіль обіграв Магдебург – 32:28. Торішні переможці Ліги чемпіонів залишилися без медалей цьогорічного розіграшу.

Барселона здобула свій 11-й трофей Ліги чемпіонів з гандболу. Каталонці виграли у головному єврокубку втретє за чотири останні роки.